Maszyny rolnicze FARMOSTAL

TOCZENIE

CNC

Toczenie CNC to specyficzny rodzaj obróbki CNC, odnoszący się do konkretnego procesu obróbki subtraktywnej, w którym końcowy element lub materiał jest obracany z dużą prędkością, a narzędzie tnące ścina materiał.

Maszyny CNC mogą wytwarzać bardzo dokładne, wysokiej jakości części za pomocą technologii obróbki subtraktywnej. Materiały, które mogą skorzystać z obróbki CNC, obejmują:

ZALETY TOCZENIA CNC

Dokładność: 

Toczenie CNC może niezawodnie wytwarzać niezwykle precyzyjne części,  dzięki zautomatyzowanemu, komputerowo sterowanym urządzeniu, które wyklucza  czynnik ludzki.

Elastyczność: 

Toczenie CNC to elastyczna technologia produkcji, która może produkować szeroką gamę złożonych części. Centra tokarskie CNC idą o krok dalej, łącząc możliwości frezowania i toczenia w celu uzyskania maksymalnej elastyczności.

Bezpieczeństwo:

 Całe obróbka odbywa się za osłoną maszyny, co oznacza, że operator nigdy nie znajduje się w pobliżu obracającego się materiału. Eliminuje to ryzyko wypadku typowe dla tokarek ręcznych.

Szybsze wyniki:

 Tokarki CNC mogą szybko produkować części, ponieważ postępują zgodnie z precyzyjnym zestawem instrukcji bez przerw. Narzędzia do obróbki można szybko wymieniać w razie potrzeby.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Dowiedz się więcej o usługach toczenia CNC.

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się z nami online. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszych usług toczenia CNC i przedstawimy wycenę.